mana.ir

کد خبر: ۸۲۵۳۶ |
تاریخ انتشار: ۱۷:۲۸ - ۱۷ آذر ۱۳۹۷

ارائه خدمات متمرکز بانک ملت به مناطق آزاد کشور

مشاور رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: حضور بانک‌ها در مناطق آزاد یکی از اساسی‌ترین نیاز توسعه این مناطق است و همکاری جدی با بانک ملت که از موفق‌ترین بانک‌های کشور محسوب می‌شود موجب تقویت سیستم بانکداری در مناطق می‌شود.

به گزارش مانا مرتضی بانک در مراسم امضاء تفاهم نامه میان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و بانک ملت افزود: امیدواریم در چارجوب این تفاهم نامه همکاری‌های گسترده تری نسبت به گذشته داشته باشیم و با توجه به شرایط کشور از ظرفیت‌های یکدیگر برای تکمیل فعالیت‌ها و پیشبرد برنامه‌ها استفاده کنیم.
دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بانک ملت را از جمله بانک‌های فعال کشور دانست و گفت: بانک ملت در دوره‌های سخت اقتصادی کشور توانست، فعالیت‌های مهمی انجام دهد، تخصص، توانمندی در حوزه IT و سلامتی بانک در سیستم ارز و منابع پیش بینی شده این بانک می‌توانند کمک موثری در حوزه فعالیت‌های بانکی در مناطق آزاد کشور باشد.
مرتضی بانک افزود: چارچوب بانک ملت، چارچوب خوبی است. عمده فعالیتی که این بانک به بخش‌های مختلف ارائه می‌دهد به صورت متمرکز با هدف و با توجه به نیاز‌های مناطق این سرویس‌ها و خدمات به مناطق آزاد ارائه می‌شود.
وی عمده این تفاهم نامه را برپایه همکاری خواند و گفت: مناطق آزاد مقدمات، بسترمناسب، درخواست‌ها و اطلاعات لازم را فراهم می‌کند و بانک نیز با توجه به حسن نیتی که دارند شرایط بانکداری و مالی لازم را برای تسهیل حوزه‌های تولید، صادرات و گردشگری که از مهمترین موضوعات در مناطق آزاد کشور فراهم می‌کنند.
 مراسم امضاء تفاهم نامه میان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و بانک ملت با حضور «مرتضی بانک» مشاور رئیس جمهور و «محمد بیگدلی» مدیرعامل بانک برگزار شد.
 این تفاهم نامه با هدف ارتقاء سطح همکاری‌های متقابل و مراودات بانکی و ارائه خدمات ویژه بانکی به دبیرخانه شورایعالی و سازمان‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به امضا رسید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار