mana.ir

کد خبر: ۸۰۵۶۵ |
تعداد بازدید: ۲۲۰۰ |
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۸ - ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷
با کمک منطقه آزاد اروند:

اروندکناری ها صاحب بیمارستان شدند

با حضور دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیمارستان 32 تختخوابی بندر اروندکنار به بهره برداری رسید تا از این پس ساکنان این بندر مجبور نباشند بیماران خود را به شهر آبادان اعزام کنند.

به گزارش خبرنگار مانا، دکتر قاضی زاده هاشمی پس از ورود به بندر اروندکنار در 50کیلومتری آبادان مورد استقبال گرم مردم و مسئولان محلی قرار گرفت.  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آیین بهره برداری از بیمارستان اروندکنار که با کمک منطقه آزاد اروند به اتمام رسیده، گفت: با بهره برداری از این بیمارستان که برای ساخت و تجهیز آن 225میلیارد ریال هزینه شده است یکی از آرزوهای دیرینه مردم بندر اروندکنار پس از 20سال محقق شد.
وی با اشاره به موقعیت استراتژیک بندر اروندکنارگفت: این بیمارستان در خدمت مردم این منطقه و دریانوردان و کشتی های عبوری که از آبراه اروندرود عبور می کنند خواهد بود.
همچنین دکتر قاضی زاده هاشمی در سفر به شهرهای بندری شادگان، خرمشهر و آبادان 10طرح بهداشتی و درمانی در این بنادر را افتتاح کرد.
این وزیر دولت دوازدهم در بازدید از منطقه آزاد اروند با مدیران این منطقه دیدار و گفت و گو کرد  راههای مشارکت سازمان منطقه آزاد اروند در اجرای طرح های بهداشتی و درمانی در شهرهای آبادان و خرمشهر را مورد بررسی قرار داد.
منطقه آزاد اروند در یک دهه اخیر تاکنون دهها طرح بهداشتی و درمانی را در شهرهای آبادان و خرمشهر به بهره برداری رسانده است.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین