mana.ir

کد خبر: ۸۰۵۲۶ |
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۲ - ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

آکادمی سایبری در سنگاپور تاسیس شد

شرکت Wartsila فنلاند با همکاری شرکت امنیتی Templar Executives یک آکادمی سایبری در سنگاپور تاسیس می‌کند.

به گزارش گروه بین الملل مانا،آکادمی سایبری در سنگاپور با تاسیس آکامی و ارائه دروس مربوطه تصمیم دارد، بلوغ جمعی سایبری  در پهنه گسترده تری از کشتیرانی به ویژه برای شناورداران و اپراتور‌ها را ارتقاء دهد.
بر اساس این گزارش، مدیر آکادمی سایبری در سنگاپور گفت: بر این باوریم که اقدام اخیر در صنعت دریایی برای نخستین بار انجام می‌شود و یک مرکز عالی برای حملات سایبری است و میان رشته‌ای در خصوص تهدیدات امنیتی و سایبری در این مرکز آموزش داده می‌شود تا با همکاری مشتریان عرصه کشتیرانی و انجمن‌های دریایی شاهد حوادث کمتری باشیم. 
این گزارش ضمن اشاره به پوشش دروس در مرکز گفت: در این مرکز، مربیگری سایبری به مدیران ارشد و آموزش آگاهی سایبری در تمامی سطوح سازمانی در صنعت دریانوردی  انجام می‌شود این آکادمی از تاریخ ۱ می ۲۰۱۸ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز می‌کند و دوره‌های آموزشی ابتدایی آن در سنگاپور و لندن برگزار خواهد شد.
در همین راستا، مدیر شرکت امنیتی Templar Executives گفت: آسیب‌های ناشی از جرائم سایبری تا سال ۲۰۲۲۱ میلادی و سالانه شش تریلیون دلار برای جهان هزینه ایجاد می‌کند. حمله NotPetya در سال گذشته با هدف قرار دادن صنعت دریایی از طریق رادار نیاز مبرم این صنعت به آموزش و افزایش واکنش سریع در موقعیت‌های مشابه و حملات سایبری را بیش از پیش روشن ساخت. 
از این رو، همکاری دو شرکت مذکور، اتخاذ تصمیم‌ها و راه حل‌هایی پایدار را در زمینه امنیت سایبری به همراه دارد که از جمله آن می‌توان به ساخت یک پورتال گزارشی برای اعلام تهدیدات امنیتی و به کارگیری کارشناسان منابع انسانی و عملیاتی با هدف ایجاد یک مرکز خدمات سایبری اشاره کرد.
در پایان این گزارش، مدیر Wartsila گفت: خرسندیم که در زمینه سایبری با شرکت امنیتی Templar Executives افتخار همکاری داریم. این شرکت رزومه‌ای قوی در زمینۀ یافتن راهکار‌هایی اصولی در بحث مقاومت سایبری دارد و می‌تواند بلوغ جمعی در بازار‌های جهانی را به نحو احسنت تقویت کند و به همین دلیل است که ما این مرکز را بعنوان شریک استراتژیکی خود در خصوص امنیت سایبری انتخاب کردیم.
برچسب ها: سایبری سنگاپور
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین