mana.ir

کد خبر: ۸۰۳۴۸ |
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۹ - ۲۵ فروردين ۱۳۹۷

بازدید بیش از 549هزار گردشگر از جاذبه های آبادان

مدیر بنادر و دریانوردی آبادان گفت: در تعطیلات نوروزی امسال 549هزار 514گردشگر از جاذبه های آبی در اروندرود و بهمنشیر، چوئبده ، اروندکنار و بندرگاه آبادان بازدید کردند که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 82درصد افزایش نشان می دهد.

رضا سفاری در گفتگو با خبرنگار مانا با بیان اینکه تعداد گردشگران نوروزی پارسال 302هزار بود افزود: گردشگران ضمن بازدید از جاذبه های ساحلی جنوب خوزستان از خدمات کشتی تفریحی در آبهای منطقه بهره مند شدند.

وی گفت: جذب بیش از نیم میلیون گردشگر در نوروز امسال یک رکورد بی نظیرمحسوب می شود و سبب ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در در سه بندر اروندکنار ، چوئبده و آبادان شد.

سفاری در ادامه گف:استقبال گردشگران از بنادر آبادان بیش از حد پیش بینی بود به همین دلیل در سال های آینده باید امکانات بیشتری برای پذیرایی از گردشگران فراهم شود.

مدیربنادر و دریانوردی آبادان از اجرای تمرین های امداد و نجات، انجام آموزش های استفاده از وسایل و تجهیزات ایمنی فردی و دریانوردی به صورت عملیاتی با حضور گردشگران و استفاده از قایق های همیار ناجی و یدک کش های اسکورت به همراه کشتی های مسافری در هر سفر دریائی و گردشگری به عنوان برخی اقدامات انجام شده در جهت تامین امنیت جانی گردشگران نام برد.

امسال درهای بنادر امام و خرمشهر نیز بر روی گردشگران نوروزی و کاروان های راهیان باز بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین