mana.ir

کد خبر: ۶۳۱۹۹ |
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۶ - ۲۵ فروردين ۱۳۹۵

بزرگترین کشتی های کانتینری دنیا بیکار شدند

در حالی که کشتیرانی های دنیا با معضل میزان پایین تقاضا دست و پنج نرم می کنند ، دو فروند از بزرگترین کشتی های کانتینری دنیا بیکار شدند.

بزرگترین کشتی های کانتینری دنیا بیکار شدندبه گزارش گروه بین الملل مانا، لویدزیست نوشت: کشتی کانتینری MSC Oliver با ظرفیت 19.224 TEU و کشتی کانتینری MSC Maya  به کشتی های کانتینری دیگری در لنگرگاه Jangeseungpo در نزدیکی شهر Busan ملحق شده اند.
براساس این گزارش کشتی کانتینری MSC Oliver در مسیرهای آسیا-اروپا و کشتی کانتینری MSC Maya بین مسیرهای Busan،شانگهای ،روتردام و.....فعالیت می کرد.ناگفته نماند هر دوی این کشتی های کانتینری عضو گروه کشتیرانی مرسک دانمارک هستند.
کشتی های خواهر MSC Oliver ، MSC Maya،MSC Oscar و MSC Zoe  که از بالاترین ظرفیت برخوردار هستند نیز بیکار شده اند. اما نکته مهم تر اینکه زمان بازگشت دو کشتی کانتینری بزرگ دنیا به فعالیت هنوز در حاله ابهام قرار دارد.
بر اساس گزارشات منتشر شده MSC Oliver و MSC Maya از تاریخ دوازدهم مارس درلنگرگاه قرار گرفته اند.کشتی Sofia Express با ظرفیت 8.800 TEU و کشتی Nabucco از گروه کشتیرانی CMA CGM فرانسه از جمله دیگر کشتی های بیکاری هستند که در این لنگرگاه مشاهده می شوند.
لویدزلیست در آخرنوشت: از اواخر ماه مارس ،317 کشتی که حدود 4.2 درصد از کل ناوگان جهانی را تشکیل می دهند ،در حالت بیکار به سر می برند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین