mana.ir

کد خبر: ۵۰۰۳۸ |
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۶ - ۲۶ مهر ۱۳۹۳

فعالیت 5 پایگاه امداد و نجات دریایی هلال احمر در بوشهر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: پنج بندر استان بوشهر که پر ترددترین مناطق در زمینه گردشگر و شناور هستند برای پیشگیری از حوادث دریایی به پایگاههای امداد و نجات دریایی هلال احمر مجهز شده‌اند.

فعالیت 5 پایگاه امداد و نجات دریایی هلال احمر در بوشهر

عبدالکریم شعبان‌زاده در گفت و گو با خبرنگار مانا در بوشهر با بیان اینکه استان ساحلی بوشهر دارای مناطق زیبا و بکری برای گردشگری است گفت: این استان در بیشتر ایام سال شاهد حضور گردشگران برای استفاده از موهبت و ظرفیت دریا است.
وی با اشاره اینکه امدادگران درشبانه روز آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان هستند تصریح کرد: برای رسیدگی به حادثه دیدگان در 5 بندر بوشهر، دیر، کنگان، دلوار و گناوه پایگاه امداد و نجات دریایی هلال احمر فعال است که نسبت به حادثه دیدگان اعم از شناورهای تجاری، صیادی، مسافری و دیگر موارد می شتابند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با بیان اینکه در این پایگاهها 80 نجات گر آماده باش هستند گفت: هر کدام از این پایگاها دارای یک شناور مجهز به امکانات امداد و نجات دریایی هستند که در هر شرایط جوی به یاری آسیب دیدگان می‌شتابند.
شعبان‌زاده از راه اندازی پایگاه امداد و نجات دریایی در بندر دیلم در آینده نزدیک خبرداد و گفت: این امدادگران پس اطلاع رسانی برای امداد رسانی به دریا اعزام می‌شوند و کمک رسانی می کنند.
وی از برگزاری دوره بازآموزی نجات در ساحل و دریا در سطح استان بوشهر خبر داد و افزود: 80 نجاتگر پایگاههای امداد و نجات دریایی جمعیت هلال احمر استان بوشهر با جدیدترین روش‌های روز در زمینه امداد و نجات دریایی آشنا شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین